Meno: Peter Novák
Oblasť podnikania: Remeselník, malý živnostník

Profil:

Peter Novák je remeselník a malý živnostník, ktorý sa špecializuje na výrobu a predaj unikátnych drevených produktov. Aby svoje služby a výrobky dostal bližšie k svojim zákazníkom, rozhodol sa zaregistrovať na platforme Zoja.sk a vybrať si platený profil MINI.

Výhody plateného profilu MINI:

Peter si zvolil platený profil MINI za 20 € ročne, čo mu prináša rôzne výhody. Okrem základných možností, ktoré má každý užívateľ Zoja.sk, má Peter možnosť viac zviditeľniť 2 svoje príspevky a jednu svoju stránku súčasne v rámci celej komunity Zoja.sk. Týmto spôsobom si môže ešte účinnejšie upozorniť na svoje výrobky a služby.

Aktivity na Zoja.sk:

Peter pravidelne pridáva posty na svojom profile, kde zdieľa informácie o svojich výrobkoch, technikách práce a rady pre zákazníkov. Okrem toho si vytvoril aj firemnú stránku, kde prezentuje svoju firmu a portfólio produktov. Vďaka možnosti zviditeľnenia stránky v rámci celej komunity Zoja.sk si Peter zabezpečuje ešte väčšiu návštevnosť a záujem o svoje služby.

Sponzorované príspevky a reklama:

Vďaka platenému profilu MINI má Peter možnosť zviditeľniť 2 svoje príspevky a jednu stránku súčasne v rámci celej komunity Zoja.sk. Aktívne využíva túto možnosť na zdieľanie sponzorovaných príspevkov, ktoré majú širšiu dosah a prilákajú viac zákazníkov. Okrem toho pravidelne vkladá videá z YouTube, kde ukazuje proces výroby a prezentuje svoje produkty.

Spolupráca a predaj:

Peter aktívne komunikuje so svojimi zákazníkmi na platforme Zoja.sk a odpovedá na ich dopyty. Využíva aj bazár na predaj svojich výrobkov. Svoje akcie, zľavy a nové produkty zverejňuje na platforme Zoja.sk, čím udržuje svojich zákazníkov informovaných o aktuálnych ponukách.

Online prítomnosť a SEO:

Peter si zakúpil platený profil MINI, aby si zabezpečil vyššiu online viditeľnosť. Svoj profil na Zoja.sk prepojil so svojou oficiálnou stránkou a inými sociálnymi médiami. Vytvára hodnotné a relevantné príspevky, ktoré zvyšujú kvalitu jeho online prítomnosti. Vďaka týmto aktivitám má Peter hodnotné spätné odkazy na svoju oficiálnu stránku, čo prispieva k lepšiemu umiestneniu vo vyhľadávačoch.

Výsledky:

Vďaka platenému profilu MINI na platforme Zoja.sk sa Peterovi podarilo ešte viac zviditeľniť svoje služby a produkty. Vytvoril si silnú online komunitu a nadviazal kontakt so zákazníkmi. Sleduje rastúci záujem a predaj, a využíva platformu nielen na zisk zákazníkov, ale aj na budovanie silnej značky.

Táto prípadová štúdia ukazuje, aký vplyv môže mať platený profil MINI na platforme Zoja.sk na malého živnostníka a jeho podnikanie.

Poznámka: Táto prípadová štúdia je fiktívna a slúži na ilustráciu možností, ktoré ponúka profil MIDI na platforme Zoja.sk.