Krok 2: Nájdenie registračného formulára

Na úvodnej stránke zoja.sk nájdete tlačidlo "Registrácia" alebo "Zaregistrujte sa" umiestnené v hornej časti stránky. Kliknite na toto tlačidlo pre začatie procesu registrácie.

Krok 3: Vyplnenie registračného formulára

Po kliknutí na tlačidlo registrácie budete presmerovaní na stránku s registračným formulárom. Tu budete požiadaní o vyplnenie niekoľkých povinných údajov, vrátane:

Vaše meno a priezvisko
Platná e-mailová adresa
Heslo (voliteľné, ale odporúčame si ho vytvoriť pre zabezpečenie vášho účtu)
Dátum narodenia
Tieto údaje nám pomôžu vytvoriť váš osobný účet na zoja.sk.

Krok 4: Potvrdenie registrácie

Po úspešnom vyplnení registračného formulára kliknite na tlačidlo "Registrovať sa" alebo podobné tlačidlo na spodku formulára. Tým potvrdíte svoju registráciu na zoja.sk.

Krok 5: Overenie e-mailovej adresy

Po registrácii vám bude na zadanú e-mailovú adresu zaslaný potvrdzovací e-mail. Otvorte tento e-mail a kliknite na odkaz na overenie, ktorý v ňom nájdete. Tým potvrdíte, že e-mailová adresa patrí vám a aktivujete svoj účet.

Krok 6: Prvý prístup na zoja.sk

Po overení e-mailovej adresy sa môžete prihlásiť na zoja.sk pomocou vášho e-maila a hesla. Po prihlásení budete mať prístup k vášmu osobnému profilu a všetkým funkciám, ktoré zoja.sk ponúka.

To je všetko! Teraz môžete začať objavovať svet zoja.sk, pripájať sa k rôznym komunitám, zdieľať príspevky, vytvárať stránky, blogy a mnoho ďalšieho.

Poznámka: Nezabudnite si svoje prihlasovacie údaje (e-mail a heslo) zabezpečiť a chrániť pred neoprávneným prístupom.

Ak budete mať počas registrácie akékoľvek problémy alebo otázky, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na čísle +421903650619.

Vytvorte si svoj účet na zoja.sk ešte dnes a zažite výhody nášho spoločenstva!